Ankara Polatlı PMYO Parkur Hazırlık Kursu

Telefon : 05558321888

Telefon-2 : 05462501144

galeri

Parkur Hakkında

PMYO Adayları, bu yazımızda sizlere PMYO sınavlarına hazırlık için Ankara Polatlı PMYO Parkur Hazırlık Kursu hakkında bilgi vereceğiz.

Ankara Polatlı PMYO Parkur Hazırlık Kursu

Ankara Polatlı PMYO Parkur Hazırlık Kursu, hakkında bilgiler vereceğiz. Alımlarda parkur puanının %25’i, TYT sınavın %25’i ve sözlü mülakatın %50’si toplanıp adayların sıralaması oluşturulmaktadır. Bundan dolayı parkurdan alacağınız %25 puanın etkisi oldukça fazladır.

Ankara’da gideceğiniz en kaliteli hazırlık kursunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara’nın Tüm İlçelerinde Hazırlık Kurslarımız Vardır:

Sincan, Yenimahalle, Çubuk, Polatlı, Etimesgut, Sıhhiye, Altındağ, Kızılay, Keçiören, Gölbaşı, Mamak, Elmadağ

Ankara Polatlı PMYO Parkur Hazırlık Kursu

Ön sağlık kontrolü komisyonu tarafından “Polis Meslek Yüksekokulu Öğrenci Adayı Olur” kararı verilenler, fiziksel yeterlilik sınavına alınırlar.

Fiziksel yeterlilik sınav komisyonu aday değerlendirme ve seçme işlemini, adayın mevcut durumunu bizzat görerek aşağıda öngörülen esaslara göre yapar.

Fiziksel yeterlilik sınavı; adayın bedeni kabiliyeti ve fiziki yapısı değerlendirilmek üzere uygulamalı olarak yapılır.

Başarılı olmak için yüz tam puan üzerinden en az altmış puan almak zorunludur

Fiziksel yeterlilik sınavında başarılı olan adaylar mülakat sınavına tabi tutulurlar. Hakkında “Polis Meslek Yüksekokulu Öğrenci Adayı Olamaz” kararı verilen adaylar, bir sonraki sınav aşamasına geçemezler.

UYARI: Fiziksel yeterlilik sınavında adayların tabi tutulacağı parkur ve talimatı www.pa.edu.tr adresli internet sayfasından duyurulacaktır.

Adayların Fiziksel Yeterlilik Sınavında yanlarında spor hareketlerine uygun kıyafet ve ayakkabı getirmeleri faydalarına olacaktır.

Parkur Bilgileri

Mail Gönder

Paylaş