2020 – 2021 Çanakkale BESYO Kılavuzu – Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı

2020 – 2021 Çanakkale BESYO Kılavuzu – Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı

BESYO adayları bu yazımızda sizlere 2020 – 2021 Çanakkale BESYO Kılavuzu – Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı  hakkında bilgiler vereceğiz.

Çanakkale BESYO Kılavuzu – Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı

1) Online Başvuru

a) Online başvurular 06 – 21 Ağustos 2020 tarihleri arasında ÇOMÜ – Spor Bilimleri Fakültesi – Özel Yetenek Sınavı Başvuru Sistemi web adresi üzerinden (https://ozyes.comu.edu.tr) yapılacaktır.

b) Online başvurusunu tamamlayan adaylar başvuru sırasında belirttikleri e-posta adreslerine gönderilen link aracılığıyla Online Başvuru Formu çıktılarını alabileceklerdir. (Bu form evrak teslimi
sırasında istenecektir).

c) Adayların 21 Ağustos 2020 tarihi saat: 17:00’ye kadar online başvurularını tamamlamış olmaları gerekir. Bu tarih ve saatten sonra online başvuru sistemi kapanacaktır.

2) Şahsen Başvuru ve Evrakların Teslimi

a) Online Başvuru işlemini tamamlayan adayların, “ÖZYES için İstenecek Belgeleri” 10 – 21 Ağustos 2020 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde kayıt/kontrol masasına elden teslim etmeleri gerekmektedir. 21 Ağustos tarihi mesai sonuna kadar evrak teslimi yapmayan adaylar sınava giremezler.

b) Adayların “ÖZYES için İstenecek Belgeleri” eksiksiz teslim etmeleri halinde güvenlik gerekçesiyle “ıslak imzaları” alınır ve kendilerine “2020 ÖZYES Aday Sınav Giriş Belgesi” verilir. Bu adaylar Özel Yetenek Sınavına girmeye hak kazanırlar. Eksik evrakı bulunan adaylara Aday Sınav Giriş Belgesi verilmez.

c) ÖZYES için istenecek belgeleri teslim eden aday sayısı dikkate alınarak sınav takvimi planlanacaktır. Buna göre adayların hangi gün sınava girecekleri aday sıra numarasına göre belirlenecek ve 21 Ağustos 2020 tarihinde ÖZYES Web Sitesi’nden ve Spor Bilimleri Fakültesi Web Sitesi’nden ilan edilecektir.

d) Posta ve/veya kargo ile gönderilecek evraklar dikkate alınmaz ve sorumluluk kabul edilmez.

BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!
× İletişime Geçmek İçin Tıkla