Hakkımızda

Kurucumuz:

Erol KARADAĞLI

01.08.1986 Kastamonu Çatalzeytin de doğdu. Eğitim hayatı; ilk öğretim ve lise hayatını Karabük’te tamamladı.2007 yılında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümünü kazandı. Antrenörlük Bölümünü 2011 yılında başarıyla tamamlayarak mezun oldu.

“Fiziki Yeterlilik Parkurlarına Hazırlanan Adayların Stres ve Kaygıyla Başa Çıkma Yöntemlerinin Araştırılması” konusunda Yüksek Lisansını tamamladı.

Sporculuk Hayatı:

1996 yılında Atletizm branşı ile başlamıştır. Karabük Polis Gücü Spor , Karabük Gençlik Spor, Ankara EGO Spor, Gazi Üniversitesi Spor Kulüplerinde forma giymiştir.

Antrenörlük Hayatı:

2007 yılında “Karadağlı BESYO Hazırlık Kursunu” kurmuştur. Gazi Üniversitesi Spor Kulübü, Çankaya Halk Eğitim Merkezi, Eryaman Halk Eğitim Merkezi, Ankara Başkent Parkur Spor Kulübü Derneğinde antrenörlük yapmıştır.

Yöneticilik ve Koordinatörlük Yaptığı Spor Kulüpleri:

  • Trabzon Spor Futbol Okulları Ankara Bölge Koordinatörlüğü,
  • Türk Telekom Basketbol Okulları Batıkent Bölge Koordinatörlüğü,
  • Karadağlı BESYO Hazırlık Kursu Kurucusu,
  • Başkent Parkur Spor Kulübü Derneği Kurucu Üyesi,
  • Parkur Merkezi Kurucu ve Yöneticisi

Sitemizin Kuruluş Amacı;

Emniyet Teşkilatına ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin yapmış olduğu personel alımlarında FİZİKİ YETERLİLİK PARKURLARINA tabi tutulmaktadırlar. Adayların bu aşamalarda başarılı olabilmeleri için onlara FİZİKİ YETERLİLİK aşamasında nelere dikkat etmeleri ve bu aşamalarda kendilerini diğer adaylardan ön plan çıkarmalarının yolunu göstermekteyiz.

Şubelerimizin tamamında en tecrübeli vatanını milletini bayrağını seven ve bu işi öncelik olarak sizlerin başarısını ön planda tutacak şekilde düşünen kurs yöneticileri ve antrenörlerle işbirliği yapıp sizlerin bu süreci en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olmak kurulmuştur.

Kurslarımızdan Ücretsiz Kimler Faydalanabilir:

  • Şehit veya vazife malullerinin eş veya çocukları ÜCRETSİZDİR.
  • Maddi durumu olmadığını kanıtlayan adaylardan her şubemiz için belirli kontenjan dahilinde ÜCRETSİZDİR.
  • Sınav tarihinden en az 2 ay önce erkek adaylar, bayan adaylar ise en az 3 ay önceden kayıt yaptıranlar parkuru geçemedikleri taktirde kurs ücretleri iade edilecektir.
  • İnstagram hesabımızı takip edenler arasından her ay kura ile 1 kişiye ÜCRETSİZ eğitim verilecektir.

ŞUBELERİMİZDE GÜÇ, KUVVET, KOŞU, SÖZLÜ MÜLAKAT ve PARKUR EĞİTİMLERİ VERİLECEKTİR.

EĞİTİMLERİMİZ TAMAMEN TECRÜBELİ ve MEB ONAYLI BELGESİ OLAN ANTRENÖRLERDEN OLUŞMAKTADIR.

Ankara İçin Hemen Ara