İade Formu

Sitemiz üzerinden online olarak satın aldığınız ürün ve aksesuarların iadesi için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. İade etmek istediğiniz farklı ürün ve hizmetlerin her biri için ayrı form doldurulmalıdır. Ürünü satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde yasal olarak ürünü iade hakkınız bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün gönderimi müşterinin sorumluluğundadır.

İade Süreciyle Alakalı Bazı Notlar:
Kurumsal müşterilerimizin ürünleri iade ederken, kendi irsaliye ve faturalarını düzenleyerek göndermeleri gerekmektedir.

Fatura aslının ürün ile birlikte iadesi zorunlu olup; iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünler ile birlikte faturanızı aynı pakete yerleştirmenizi rica ederiz.

İadeye hazır hale getirdiğiniz kargonuzu, ürünü getiren kargo firması şubesine aşağıdaki adrese teslim edilmek üzere “iade” ibaresi ile teslim ediniz.

Kargo Bilgisi:
Erol Karadağlı Spor Organizasyon Emlak Otomotiv Sanayi Ticaret LTD ŞTİ
Bahçelievler 53.cadde taha apartmanı 39.8 Çankaya Ankara
0552 892 01 55

Şirketimiz, tarafınızın cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde, varsa malın tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade etmekle yükümlüdür. Tüm geri ödemeler, tarafınızın satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tarafınıza herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden tek seferde yapılır. Ödemenin yapılabilmesi için iade edilen ürünün eksiksiz ve hasarsız olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Deneme sınavı ve online eğitim hizmeti satın alınması halinde ise iade talebinin sınav gününden en geç 4 gün öncesinde yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgi için 0552 892 01 55 numaralı “Müşteri Destek Hattımız” ile iletişime geçebilirsiniz.

[contact-form-7 id=”9015″ title=”İLETİŞİM_copy”]

Ankara İçin Hemen Ara