2020 – 2021 Konya BESYO Sonuçları – Konya Selçuk Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı Sonuçları

2020 – 2021 Konya BESYO Sonuçları – Konya Selçuk Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı Sonuçları

BESYO adayları bu yazımızda sizlere 2020 – 2021 Konya BESYO Sonuçları – Konya Selçuk Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı Sonuçları hakkında bilgiler vereceğiz.

Konya BESYO Sonuçları – Konya Selçuk Üniversitesi BESYO Özel Yetenek Sınavı Sonuçları

Asil Kaydı:

Asil listede yer alan adaylarımız 31 Ağustos 2020 08:00 ile 2 Eylül 2020 17:00 ye kadar kayıt yaptırmak zorundadır. Bu tarih ve saat aralığında kayıt yaptırmayan adaylar kayıt hakkından vazgeçmiş sayılacaklardır.

1. Yedek Kaydı:

Her programda boş kalan kontenjanlar için 2 eylül 2020 akşamı boş kalan kontenjanlar kadar yedek sırasına göre adaylar asile çekilerek yayınlanır. Yayınlanan bu adaylar 3 eylül 2020 08:00 ile 17:00 aralığında kayıt yapmak zorundadır. Bu tarih ve saat aralığında kayıt yaptırmayan adaylar kayıt hakkından vazgeçmiş sayılır.

2.Yedek Kaydı:

Her programda boş kalan kontenjanlar için 3 Eylül 2020 akşamı boş kontenjan sayıları açıklanır. Daha önce kayıt hakkı verilen adaylar hariç diğer yedek adaylar için anonsla eksik kalan kontenjanlar için ihtiyaç oranında yedek aday 15 Temmuz Stadyumu tribünlerine alınacaktır. 1. yedek kaydında açıklanan listedeki kalınan yerden itibaren isim okumak suretiyle adayın oluru alınarak kaydı yapılacaktır. Asil ve yedek kayıtlarında belirtilen gün ve saatler arasında kayıt yaptırmayan adaylar kayıt haklarından vaz geçmiş sayılırlar. Adaylar asil ve yedek kayıtları şahsen kimlik belgeleriyle yaptırmak zorundadır. 2.şahıslar ve posta yoluyla kayıt kabul edilmeyecektir.

KONYA BESYO SONUÇLARINI GÖRÜNTÜLE

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

× Kurs Danışma Hattı